Kontakt

Tora

Psy w domach tymczasowych

ur. w 2019 roku
gotowa do adopcji

Tora, suczka, urodzona w 2019 roku, wielkością siega do biodra, ma dłuższą sierść i domieszkę rasy husky oraz labradora. Ze względu na różne perturbacje losu, właściciel nie może dłużej opiekować się suczkami. Obecnie przebywają w kojcu i opiekuje się nimi sąsiadka.

Tora ma 2 lata, jest to przepiękna żywiołowa suczka. Jest pełna energii, łagodna i przekochana, nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi czy drugiej suczki, z którą przebywa. Jest młoda, żywiołowa i spragniona ruchu, poszukujemy dla niej zatem domu z ogrodem lub aktywnego opiekuna, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu w ciągu dnia. 
Na smyczy na razie chodzi chaotycznie, szarpie i ciągnie chcąc wszystko zobaczyć i powąchać, ale jest to kwestia do przepracowania. Świetnie sprawdzi się jako towarzysz dla innego psiego czworonoga, do pieszych wędrówek i długich spacerów czy wspólnego biegania. Czujemy, że będzie wtedy w siódmym niebie! Stosunek do dzieci oraz innych zwierząt nie jest niestety znany. Niewykluczone, że suczka będzie również wymagała nauki czystości, jako, że dotychczas załatwiała się w kojcu, w którym żyje.
Dziewczynę niedługo czeka wizyta weterynarza, który powie nam więcej o jej stanie zdrowia i ją zaszczepi. Na pierwszy rzut oka jednak wydaje się zdrowa i zadbana, sierść jest gęsta i błyszcząca a brzuszek najedzony. Suczka jest obecnie karmiona gotowanym domowym jedzonkiem, które najchętniej je, nauczona jest jednak również jeść suchą karmę.
Suczka to córka innej naszej podopiecznej Sami, która również szuka nowego domu, są ze sobą od początku więc są bardzo zżyte. Sunia przebywa w okolicach Cieszyna. Więcej zdjęć: KLIK

Kontakt w sprawie adopcji:  Kasia, tel. 782 717 771